O firmie

Kim jesteśmy?

Epoxyfloor to marka powstała po to, aby spełniać najśmielsze i najbardziej wymagające oczekiwania klientów w dziedzinie posadzek epoksydowych. Firma działająca pod szyldem GG Sp. z o.o. Rok założenia działalności 1992r.

Jesteśmy firmą budowlano wykończeniową. Swoją działalność opieramy na połączeniu wiedzy i praktyki. Łączymy klasyczną sztukę budowlaną z nowoczesnymi trendami. Od 2014r zajmujemy się wykańczaniem wnętrz apartamentów, mieszkań, domów, lokali biurowo – usługowych oraz specjalizujemy się w dziedzinie wylewania podłóg ozdobnych, przemysłowych i technicznych.

Poprzez wieloletnią pracę zdobyliśmy doświadczenie poparte referencjami , które pozwala nam podjąć każde wyzwanie dotyczące budowy lub renowacji posadzek na bazie żywic technicznych. Naszymi klientami są zarówno inwestorzy indywidualni, jak i instytucjonalni.

 

Kim jesteśmy?

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów. W naszym zespole pracują wyspecjalizowani branżyści. Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam oferować kompleksowe usługi budowlane i remontowe na najwyższym poziomie.

Prowadzimy stałą współpracę z biurami projektowymi, konstrukcyjnymi a także specjalistami z zakresu aranżacji wnętrz. Umożliwia to nam kompleksową realizację każdej inwestycji zgodnie ze sztuką budowlaną – począwszy od projektowania i kosztorysu poprzez profesjonalne wykonanie dające gwarancję zadowolenia klienta.

Decydując się na usługi naszej firmy dostają Państwo gwarancję na solidne wykonanie powierzonych prac, pełne doradztwo w zakresie zastosowanych materiałów, projektowanie oraz terminową realizację zamówień.

Fachowość, terminowość i rzetelność to nasze cele priorytetowe, które owocują zarówno zadowoleniem klientów, oraz dobrą opinią firmy na rynku.